Autopomoc – Warszawa

Który kierowca przynajmniej raz w swoim życiu nie był uczestnikiem zdarzenia drogowego niech pierwszy rzuci kamieniem! Stłuczki, awarie oraz wszelkiego rodzaju problemy (często niewynikające z naszej winy) przydarzają się codziennie ogromnej liczbie osób. Na szczęście jest na to skuteczne lekarstwo – auto pomoc.

Kiedy sytuacja jest trudna, wystarczy wybrać numer zaufanej firmy i po niedługim czasie pojawia się należąca do niej laweta. Holowanie (mimo iż często niezbędne) nie zawsze jest konieczne – drobne naprawy można przeprowadzić na miejscu.

Autopomoc jest szczególnie popularna w dwóch okresach – w sezonie wakacyjnym oraz podczas zimy. Rozładowany akumulator wymusza konieczność awaryjnego odpalenia samochodu, pusty bak – dowozu paliwa, przebita opona – koła zapasowego i podnośnika. Autopomoc obejmuje cały szereg usług związanych z drogowymi zdarzeniami dzięki czemu powrót na trasę jest możliwy w bardzo krótszym czasie. Ponieważ jest to usługa awaryjna, zarówno pracownicy jak i specjalistyczny sprzęt są gotowi do akcji przez całą dobę.

Sporym plusem firm oferujących auto pomoc jest fakt iż nie działają jedynie dużych miastach, takich jak Warszawa – ich działalność obejmuje teren całego kraju, a często wykracza również poza jego granice.


Masz pytania? napisz do nas