O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej firmy!

Firma pewnyhol.pl działa na rodzimym rynku od 1990 roku, świadcząc wszystkim Klientom usługi z zakresu pomocy drogowej, transportu oraz holowania samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 ton. Świadczymy także usługi transportu wózków widłowych oraz maszyn, zarówno na terenie województwa mazowieckiego, jak i całej Polski.

Posiadamy niezbędne licencje na wykonywanie oferowanych usług, zaś bezpieczeństwo transportowanych pojazdów gwarantuje posiadane przez nas specjalne ubezpieczenie na faktyczną wartość pojazdu w dniu transportu, a także polisy OC kontraktowa oraz deliktowa.

Auto hol to branża w której liczy się solidność oraz doświadczenie – nasi kierowcy sprawnie i bezpiecznie przetransportują Twój samochód do warsztatu samochodowego. Zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Swoje obowiązki wykonują rzetelnie, dzięki czemu każdy Klient jest w pełni zadowolony z naszych usług.

Ceny za holowanie aut, które oferujemy są wyjątkowo konkurencyjne! Nasz obszar działania: Warszawa, Radom, Piaseczno i okolice.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godz.


Masz pytania? napisz do nas